Zabiegi

Brite Smile

Odwiedzin: 25111

 Po zabezpieczeniu dziąseł i ust specjalnym żelem na zęby pacjenta jest aplikowany żel Brite Smile i aktywowany światłem niebieskim. Światło niebieskie ma za zadanie wydobyć naturalne białe skład... wiecej »

Wykonanie wkładu koronowego odbywa się na dwóch wizytach. Zabieg jest całkowicie bezbolesny - odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Lekarz opracowuje ząb podobnie jak pod klasyczne wypełnieni... wiecej »

Mosty protetyczne

Odwiedzin: 28861

Stomatolog szlifuje zęby filarowe pod korony protetyczne. Szlifowanie polega na zmniejszeniu zębów , aby zrobić miejsce na koronę protetyczną. Szlifowanie odbywa się przy znieczuleniu miejscowy... wiecej »

Korony pełnoceramiczne

Odwiedzin: 27181

Korony pełnoceramiczne od początku ich projektowania  są wykonane precyzyjnie i jest to zasługa komputerów. Model protetyczny jest skanowany przy uzyciu skanera optycznego podłączonego do ... wiecej »

Przy pomocy żywicy kompozytowej : Najpierw przednia część zęba zostaje nieznacznie zmniejszona, aby „nowy” ząb nie był zbyt duży. Następnie, przy pomocy łagodnego kwasu, w powierz... wiecej »

Aparat metalowy składa sie z metalowych pierścieni obręczy zakładanych na zęby trzonowe i zamków małych metalowych kosteczek przyklejanych do wszystkich zębów. W zamkach zrobione są spec... wiecej »

Technika bezligaturowa  polega na zamykaniu łuku w szczelinie zamka za pomocą specjalnej klapki, a nie przywiązywaniu go gumką (tzw. ligaturą). Łuk przesuwa się swobodnie ... wiecej »

Aparat lingwalny umieszczany jest od wewnętrznej strony zębów. Zamki aparatu są niewidoczne. Zamki w bardzo dobry sposób przenoszą siłe nacisku co zdecydowanie przyspiesza leczenie wady ... wiecej »