Zabiegi

Metoda Serdeva

Odwiedzin: 26863

Zabieg trwa killkanaście minut , pozostawia tylko małe nacięcia. Zabieg jest odwracalny, jeśli pacjent nie akceptuję siebie po zabiegu .... wiecej »

Nici Aptos

Odwiedzin: 26204

Igłę prowadnicy przeprowadza się przez skórę, wzdłuż wcześniej zaznaczonych krawędzi na wymaganej głębokości i wyprowadza się w miejscu wyjścia. Nić ze zbieżnymi ząbkami jest przesuwana przez... wiecej »

LipoShock

Odwiedzin: 26546

Zabieg LipoShock przeprowadzany jest w dwóch etapach: W I etapie zabiegu wykorzystuje się fale dźwiękowe,  o wzrastającym ciśnieniu i dużej szybkości rozchodzenia się po tkance (1500 m... wiecej »

Żelazko antycellulitowe

Odwiedzin: 25643

Zelazko antycellulitowe łączy ze sobą:   Masaż próżniowy oraz ssący rytmiczny Można wykonać pompą VacuElectroColor lub innymi opcjonalnymi końcówkami. Podczas zabiegu... wiecej »

Złota maska

Odwiedzin: 26327

 Zabieg SPA rozpoczyna się głębokim oczyszczeniem skóry. Po oczyszczaniu następuje ekstensywny drenujący masaż z użyciem Gamma PGA. Następnie, opatentowana Nano Mist dostarcza jeszcze wi... wiecej »

Aqualyx

Odwiedzin: 26553

Zabieg polega na podaniu leku do wnętrza tkanki tłuszczowej metodą iniekcji. Wykonujemy 2-4 wkłucia, lek podajemy metodą wachlarzową za pomocą odpowiedniej igły oraz strzykawki. Podany materiał ... wiecej »

VelaShape

Odwiedzin: 26491

VelaShape używa połączonych energii znanych jako ELOS aby skutecznie lokalizować i podgrzewać tkankę tłuszczową w obszarze zabiegowym. Dodatkowo działanie próżniowe oraz manipulacja tkankowa wy... wiecej »

Cosmelan

Odwiedzin: 27189

Przebieg zabiegu Po zmyciu makijażu, lekarz stosuje płyn odtłuszczający, o działaniu oczyszczającym i odtłuszczającym, usuwa martwe komórki z powierzchni skóry, zwiększa penetrację ak... wiecej »