Zabiegi

Neoderma

Odwiedzin: 26353

Stosując Bio-Peeling następuje mechaniczne usunięcie obumarłej warstwy naskórka, przyspieszenie procesu odnowy komórkowej, syntezy kolagenu i elastyny. ... wiecej »

Laser Medlite Q-switch

Odwiedzin: 26809

Laser Medlite Q-switch Nd:Yag (Hoya Conbio, USA) usuwa tatuaż poprzez emisję bardzo krótkich impulsów światła (nanosekundy), które są selektywnie pochłaniane przez barwnik tatuażu... wiecej »

Laser pixel

Odwiedzin: 25619

Laser pixel jest unowocześnionym laserem Er:YAG’owym. Technologia Pixel polega na zastępowaniu jednej wiązki laserowej zespołem mikro wiązek. Obrazowo ujmując wiązki te wyglądają na skórz... wiecej »

Laser Erbowy

Odwiedzin: 25468

Zabieg polega na złuszczeniu skóry i pobudzeniu jej do produkcji kolagenu, przy użyciu promienia laserowego (o charakterze wielu minipunkcików). Jest to klasyczny proces złuszczenia sk&o... wiecej »

Laser Fraxel

Odwiedzin: 28171

Podczas zabiegu laser Fraxel wykonuje w skórze tysiące malutkich, lecz głębokich otworków w kształcie stożka, tak zwanych stref mikrotermalnych. W strefy te kierowane jest światło las... wiecej »

 W pierwszym etapie zabiegu skóra pacjenta jest dokładnie oczyszczana oraz podawane jest znieczulenie (zazwyczaj jest to miejscowe znieczulenie lub lekka narkoza). W drugim etapie zabiegu ... wiecej »

Peeling kawitacyjny

Odwiedzin: 25141

  osoba masująca przesuwa po skórze metalową szpatułkę, która przekazuje ultradźwięki emitowane przez aparat. Rozprowadzona równomiernie woda na ciele tworzy malutkie pęcherz... wiecej »

Peeling Enerpeel EL

Odwiedzin: 24941

Przeprowadzany jest w trzech następujących po sobie etapach: - etap pierwszy mający na celu przygotowanie skóry do absorpcji preparatu właściwego; - etap drugi, podczas którego aplikow... wiecej »