Zabiegi

Korekcje ust

Odwiedzin: 25944

 Następnie lekarz za pomocą cieniutkiej, sterylnej igiełki ostrzykuje brzegi warg, skórę 1 mm nad ich konturem i wargi Teosylanem. Lekarz wykonuje wstrzyknięcia punktowe lub przec... wiecej »

Korekcja powiek

Odwiedzin: 27917

Cięcia operacyjne są chowane w naturalnych fałdach skóry powiek tak, że po pewnym czasie są właściwie niewidoczne. Część korekcji może być przeprowadzona przezspojówkowo bez cięć sk&oa... wiecej »

Zmiana kształtu oczu

Odwiedzin: 27498

Usunięcie fałdów nakątnych i redukcja tłuszczyku okołogałkowego powieki górnej w przypadku oczu azjatyckich przez odpowiednią plastykę wewnętrznych kątów oczu odsłaniającą tzw... wiecej »

Plastyka szyi

Odwiedzin: 25284

Jeśli będzie to plastyka szyi połączona z plastyką twarzy, to należy liczyć się z wydłużonym czasem zabiegu. Podczas zabiegu wykonywane są nacięcia. Najczęściej ulokowane są one pod brodą lub za uszam... wiecej »

Happy Lift

Odwiedzin: 27444

Happy Lift to metoda operacyjna polegająca na implantacji całkowicie rozpuszczalnych nici, opracowanych i opatentowanych przez PromoItalia International S.r.l. (przedsiębiorstwo jest właścicielem nazw... wiecej »

Skóra czoła jest napinana, czynności mięśni modyfikowane, często też podnosi się nisko położone brwi. Cięcie usytuowane jest we włosach. Zabieg trwa około godziny. ... wiecej »

Lifting powiek

Odwiedzin: 27560

Zabieg polega na usunięciu nadmiaru skóry. O ile jest to konieczne, usuwa się także przepukliny tłuszczowe i likwiduje „worki” pod oczami czyli usuwa się tzw. zespół zmęczone... wiecej »

Surgi Wire

Odwiedzin: 25726

Do niwelowania zmarszczek najczęściej stosowane są różnego rodzaju wypełniacze np. kwas hialuronowy, kolagen etc. Preparaty te, jednak nie skutkują w walce z głębokimi zmarszczkami i fałdami. M... wiecej »