VelaShape
Opis zabiegu

VelaShape używa połączonych energii znanych jako ELOS aby skutecznie lokalizować i podgrzewać tkankę tłuszczową w obszarze zabiegowym. Dodatkowo działanie próżniowe oraz manipulacja tkankowa wyrównuje skórę pozwalając uzyskać gładszą i lepszą figurę.

Zabieg VelaShape:
- przyspieszenia krążenia w tkance tłuszczowej,
- pobudzania metabolizmu,
- spalania tłuszczu,
- rozgrzania warstw skóry,
- pobudzenia procesów limfatycznych.

Odzwiedzin: 26493

Share Button
icon

Predyspozycje/cel

VelaShape jest jedynym urządzeniem z atestem amerykańskiej agencji FDA, które bezpiecznie dostarcza ciepło do tkanki tłuszczowej redukując cellulit i ujędrniając skórę w obszarach zabiegowych.VelaShape podkreśla, kształtuje i wyszczupla ciało redukując cellulit oraz obwód ciała już po czterech sesjach zabiegowych.Sekretem stojącym za VelaShape jest fakt iż jest to pierwsza i jedyna technologia która łączy skutecznie działającą energię ELOS z działaniem próżniowym oraz manipulacją tkanek w celu zmniejszenia objętości oraz wygląd tkanki tłuszczowej.Podczas zabiegu dochodzi do: - przyspieszenia krążenia w tkance tłuszczowej, - stymulowania transportu substancji wewnątrz tkanek, - pobudzania metabolizmu, - spalania tłuszczu, - rozgrzania warstw skóry, - pobudzenia procesów limfatycznych.

icon

Przygotowanie

icon

Przeciwskazania

Nie ma żadnych przeciwwskazań.

icon

Badania do zabiegu

icon

Rodzaj znieczulenia

Zabieg jest bezbolesny i komfortowy ,pacjent odczuwa ciepło.

icon

Czas trwania zabiegu

mniej niż 40 minut.

icon

Objawy po zabiegu

Normalnym, jest uczucie ciepła przez kilka godzin po zabiegu, może wystąpić także lekkie zaczerwienienie w obszarze zabiegowym. Po zabiegu widoczny może być lekki wzrost wydalania moczu z powodu zwiększonego działania układu limfatycznego.

icon

Przebieg rekonwalescencji

-możliwy jest od razu powrót do pracy - starannie dobrane parametry zabiegu i wysoka moc prądu bipolarnego pozwalają osiągnąć pełen rezultat już po kuracji składającej się z 4 zabiegów - po zakończeniu kuracji zalecane jest wykonywanie zabiegów przypominających 1-3 razy w kwartale.

icon

Możliwe powikłania

Zabieg jest bezpieczny oraz efektywny dla wszelkiego rodzaju oraz koloru skóry. Nie stwierdzono żadnych krótko- lub długotrwałych efektów ubocznych wpływających na zdrowie Pacjenta.

icon

Czas w klinice/absencja

Zabieg wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych.

icon

Efekty zabiegu

Stopniowa poprawa obszaru na którym był wykonany zabieg jest już widoczna po pierwszym zabiegu – powierzchnia skóry jest gładsza, jędrniejsza i milsza w dotyku. Rezultaty w zmniejszeniu obwodu są widoczne już po pierwszym lub drugim zabiegu a redukcja cellulitu już po zaledwie czterech zabiegach .

icon

Orientacyjna cena

4 zabiegi około 2500 PLN

icon

Pytania do specjalisty

zabieg wykonują (kliknij wybraną ikonę poniżej, aby zobaczyć pełną listę dla danego typu)

Specjaliści » Kliniki » Gabinety » Wellness & SPA »