Lista kategorii

Artykuły

Zabiegi laserem frakcyjnym CO2 od paru lat są wśród najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej i z pewnością pozostaną tam jeszcze bardzo długo. Kto raz spróbował i odczuł na sobie efekty, może potwierdzić, że to dobra metoda na młody i zdrowy wygląd skóry. ... wiecej »

Lipoliza laserowa polega na niszczeniu tkanki tłuszczowej z użyciem światłowodu o średnicy 0,3 mm wprowadzony przez malutkie nacięcie na skórze, by dostać się do tkanki. Tkanka tłuszczowa nagromadzona w miejscach takich jak podbródek, talia, biodra, kolana i gdzie jeszcze może się ona zgromadzić, spędza sen z oczu nie jednej osobie. Za oknem wiosna w pełni, więc pomyśl o lipolizi... wiecej »

Lasery w kosmetologii i medycynie estetycznej robią niesamowity postęp, stwarzając klientom gabinetów kosmetycznych coraz więcej możliwości do korzystania z najnowszych zabiegów. Oczywiście, każdy sprzęt przeszedł badania i musi posiadać odpowiednie certyfikaty, które dopuszczają do użytku przez specjalistów, którzy mają w obowiązku przejść szkolenie i uzyskać pozwolenie na ... wiecej »