Lista kategorii

Artykuły

Jak czytamy w reklamach zielona herbata da nam zmysłową przyjemność i przywróci gładkość skóry. Przywróci blask i usunie martwy naskórek. Spróbuj!... wiecej »

Czekoladowy masaż ma niesamowite powodzenie. Przypominamy o tej przyjemności na początek roku, kiedy to za oknami zima w pełni a my myślami jesteśmy już daleko w urlopowych, letnich planach.Czekolada to źródło energii i najpopularniejsza słodycz ,która jest zbawienna w chwilach melancholii i stresu. Zawarte w czekoladzie antyoksydanty spowalniają proces starzenia .... wiecej »

Sól morska zawsze miała dla naszej skóry zbawienny wpływ. Wykorzystanie jej w kosmetyce jest wielorakie. Głównie w formie soli do kąpieli lub peelingów, które posiadają w sobie dodatki wzbogacając tym samym sam preparat. Pielęgnacja solą morką jest już bardzo powszechna.... wiecej »

Kawa jest wykorzystywana nie tylko w formie aromatycznego napoju, który co rano nas budzi, ale również w szerokiej gamie kosmetyków. Peeling kawowy jest jednym z przykładów a jego działanie sprawdziło już wiele osób!... wiecej »