Lista kategorii

Artykuły

Opalanie natryskowe u Beaty Malanowskiej Specjalistyczny Gabinet Podologiczno-Kosmetyczny Opalanie natryskowe Manikur hybrydowy - nowa rewolucja w makijażu paznokci? Makijaż permamentny

Kto nie lubi pięknej opalenizny? Niedawno GIF ostrzegał przed środkiem, który podają sobie osoby bez wyobraźni i nie dbający o swoje zdrowie. Solarium również nie jest dobą metodą prowadzącą do opalenizny. Zastanawialiśmy się w jaki sposób osiągnąć brąz bez zbytniego ryzyka i nie narażając swoje zdrowie na negatywne skutki. Pani Beata Malanowska zaprosiła nas na natryskowe o... wiecej »

sponsorowany

Opalanie natryskowe

Odwiedzin: 30293

Solarium... ostatnio bardzo kontrowersyjny temat. Alternatywą dla solarium tradycyjnego jest natryskowe opalanie. Co to jest i jak się przygotować? Pomimo, że istnieje na naszym rynku w ofertach wielu gabinetów to niewiele osób dokładnie wie na czym polega. Opalanie natryskowe powstało, aby dać możliwość zdobycia pięknej zdrowej opalenizny bez potrzeby wystawiania sk&oac... wiecej »

Tego lata, nasze paznokcie mają razić kolorem i być przewodnim elementem naszego wyglądu. Lakiery jakie możemy kupić są nie tylko kolorowe, ale również pięknie pachną. Wieczorem, gdy mamy  troszkę wolnego czasu malujemy paznokcie, są wtedy piękne i lśniące...ale rzeczywistość jest okrutna wracamy do zmywania naczyń, do prania ręcznego i do wszystkich obowiązkó... wiecej »

Makijaż permamentny

Odwiedzin: 27299

Najbardziej popularny zabieg w medycznie estetycznej. Polega on na wprowadzeniu barwnika za pomocą specjalnego urządzenia w okolice ust, oczu lub brwi, który utrzymuje się od 3-5 lat. W trakcie tego czasu kolor zanika. Która z Nas nie chciałaby mieć pewność wychodząc z domu z makijażem, że zostanie on na twarzy przez cały dzień? ... wiecej »