Lista kategorii

Artykuły

Wielki Przegląd Diet XXI wieku: Dieta 8 godzinna - wady i zalety Wielki Przegląd Diet XXI wieku: Dieta 1000 kalorii-wady i zalety Wielki Przegląd Diet XXI wieku: Dieta bezglutenowa- prawda czy fałsz? Wielki Przegląd Diet XXI wieku: : Dieta Dukana-wady i zalety Zalety i wady diet odchudzających stosowanych w XXI wieku czyli plusy i minusy dla naszego ciała Odżywianie i osobowość według grupy krwi. Napoje energetyzujące nie dla wszystkich! ,,Dziecinnie'' prosta dieta czyli jak odchudzają się w Hoolywood Cellulit- co o nim wiesz? Słynna dieta Dr Pierre'a Dukana

Jemy ciągle i o każdej godzinie, nawet w nocy a później...nie możemy patrzeć na swoje odbicie w lustrze. Choć dietetycy apelują, by jeść co 3-4 godziny a ostatni posiłek spożyć na 2 godziny przed snem, twórcy diety 8 godzinnej są przeciwnikami jedzenia całodziennego. Dlaczego? No właśnie... ... wiecej »

Zima była ciepła a wiosna zaczęła się pięknie. Słońce przygrzewa, nasze kurtki stają się ciężkie i za grube, czas na coś lżejszego i tutaj zaczynają się schody... Nie jedna osoba jest właśnie w fazie odchudzania a wiele z nich jest na diecie 1000 kalorii. Czy jest ona odpowiednia? Jakie są skutki uboczne tej diety? Plusy i minusy wyliczamy poniżej...... wiecej »

Kilkanaście dni minęło od wielkiej wrzawy na temat najnowszych doniesień o diecie bezglutenowej. Przyjrzeliśmy się jej dokładniej. W ciągu roku dowiadujemy się o diecie, która jest najlepsza i daję oszałamiające efekty, parę miesięcy później inne źródła poddają informacje całkiem sprzeczne z tymi pierwszymi. ... wiecej »

Kobiety, by schudnąć, zrobią wszystko. Tabletki niewiadomego pochodzenia, reklamowane suplementy, jaja tasiemca czy też diety, które rujnują zdrowie, ale szybciutko odchudzają. Właśnie takie mamy metody, by schudnąć a może wystarczyłoby poćwiczyć i troszkę zredukować kalorie, tylko że potrzebujemy efektów teraz, natychmiast. Efekt szybkiego odchudzania to jo-jo. Dziś na tapecie... wiecej »

Dieta słowo, które znane jest każdej kobiecie, a i mężczyzną, którzy nie zawsze na niej są, ale słyszą od partnerów. "Kochanie jestem na diecie" co oznacza, jestem zła, gruba a za pasem urlop. Tak wygląda to w większości przypadków. Niestety są osoby, które stosują diety większość swojego życia z różnymi efektami, ale jednym pewnym jest efekt jo-jo. Rozpoczynamy cykl Wielk... wiecej »

Grupy krwi zostały odkryte dopiero w 1901 r. przez Karla Landsteiner’a. Wówczas zaczęto podejmować pierwsze próby stworzenia diety na ich podstawie, szukając zależności pomiędzy przyswajaniem składników odżywczych z danego pokarmu, a grupą krwi. Popularność tej diety zawdzięczamy dwóm amerykańskim lekrzom, naukowcom:James’owi oraz Peter’owi d’Adamo) ... wiecej »

Napoje energetyczne jak sama nazwa sugeruje powinny dać dobre samopoczucie, siłę witalną i być oczywiście zdrowe. Ale jaka jest prawda o nich? Czy to tylko chwyt reklamowy by nazwać je tak a nie inaczej? Pierwsze lata kiedy w Polsce pojawiły się napoje energetyczne prawie wszyscy rzucili się by je spróbować. Nie ma chyba wielu osób, które nie miały go w ustach dzięki cudownej rekl... wiecej »

Czy odchudzanie jest rzeczywiście dziecinnie proste? Każdy dietetyk powiedziałby ,że odchudzanie to długa droga do szczupłej sylwetki, ale za to bez efektu jo-jo. Jest to prawda , ale my kobiety chcemy wyglądać pięknie , szczupło nie czekając aż tak długo na efekty.....Wiosna to pora roku , kiedy w końcu po długiej zimie można ściągnąć płaszcze, kurki i właśnie tutaj zaczyn... wiecej »

Cellulit zwany skórką pomarańczową jest chorobą tkanki tłuszczowej polegającą na zmianach obrzękowo- włóknisto- stwardnieniowych tkanki podskórnej. Właściwa nazwa medyczna to lipodystrofia. Cellulit to problem XX i XI wieku. Jak z nim walczyć skoro ma go czasem już 15 latka? ... wiecej »

Od lat panuje moda na szczupłą figurę, a tematem nr 1 jest - odchudzanie się! Oczywiście my kobiety jesteśmy ekspertkami od wszystkich diet i suplementów pomagającym nam w walce z otyłością. Każda z nas chce wyglądać szczupło, pięknie a przy tym czuć się pożądaną , kochaną...Gdy jesteśmy szczupłe czujemy ,że możemy wszystko, oczywiście są i tacy co uważają,że... wiecej »