Lista kategorii

Artykuły

Zmiana energetyki roku numerologicznego. Prognoza dla 1. Powitaliśmy Nowy Rok we wrześniu? Długi karmiczne w numerologii i energia wibracji 1 Numerologia odpowiada na pytanie Anoreksja-walka ze śmiercią ! Lęk przed wszystkim - to fobia! Bulimia- wilczy głód!

16 września rozpoczął się nowy rok numerologiczny, zatem zmienia się energetyka każdego z nas, każdy otrzymuje kolejną szansę by kontynuować swoje plany, bądź zacząć od nowa. By prawidłowo określić rok numerologiczny w jakim się znajdujemy, trzeba obserwować siebie, prześledzić kilka poprzednich lat i zobaczyć jaką energetyką charakteryzowały się poprzednie. ... wiecej »

W numerologii bardzo często spotykamy odniesienia do reinkarnacji, czyli wędrówki dusz i spotykamy pojęcia „poprzednie wcielenia”, „klucz wcielenia”, oraz „długi karmiczne”.Dziś chciała bym przybliżyć wibracje karmiczne , które mówią o naszych przewinieniach i „grzechach” z poprzednich wcieleń.... wiecej »

Numerologia jest bardzo starą wiedzą pozwalającą na bliższe poznanie wnętrza człowieka. Nie ustalono kiedy zaczęto zajmować się tą dziedziną, jednak wiadomo że używali jej arabowie, hindusi i grecy. Jednym z prekursorów numerologii był Pitagoras, dzięki któremu rozwinęła się Numerologia łacińska, zwana także pitagorejską, która jest powszechnie używana w Europie. ... wiecej »

Choroba jakich wiele? Nie to zmora XXI wieku wśród kobiet przesadnie dbających o swój wygląd, które popadły w błędne koło i bez pomocy specjalistów i rodziny mogą doprowadzić się do śmierci. Presja otoczenia, narzucone sobie cele i marzenia o perfekcyjnej sylewtce mogą być przyczyną poważnych problemów ze zdrowiem fizycznym jak i psychicznym. Anoreksja jest śmiertelną chorob... wiecej »

Nasze lęki nie zawsze są normalnym stanem. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy w jakim kierunku idą nasze myśli, które w swej intensywności nie są już naturalnym stanem. Fobie powodują wiele objawów, które odbieramy bardzo intensywnie od pocenia się po silny skok ciśnienia tętniczego. Prawie każdy z nas ma fobie. Nie zawsze przyznajemy się do nich nawet przed samym sobą a co d... wiecej »

Bulimia- wilczy głód!

Odwiedzin: 27077

Bulimia swoje korzenie ma w czasach antycznych . Już wtedy po licznych ucztach na których objadano się intensywnie, uczestnicy udawali się do specjalnych pomieszczeń ,gdzie wymiotowali zjedzone pokarmy. Bulimia psychiczna to zespół objawów ,które tworzą jednostkę chorobową i właściwie została opisana bardzo niedawno bo w 1979 r. ... wiecej »