Lista kategorii

Artykuły

Plastry dynamiczne często widzimy u sportowców, są w różnych kolorach i można je naklejać wszędzie tam, gdzie odczuwamy ból, skurcze, a nawet na twarz. Ten rodzaj fizjoterapii został odkryty w latach 70 XXI wieku przez japońskiego doktora Kenzo Kase, a swoją popularność zyskały w latach 90.... wiecej »

Wiosna w pełni a wiele Pań ma problem z dobraniem obuwia, wstydzi się pokazać stopy w pięknych sandałkach. Latami Kobiety pracują na brzydki wygląd stóp. Wciskając się w niewygodne buty i chodząc w nich godzinami. Tak nasze nogi ponętnie wygladaja, ale pomyslmy co potem? Dziś przybiżamy Wam schorzenie na które pracujemy same. ... wiecej »

Zespół cieśni nadgarstka coraz częściej zwany chorobą komputerową. Nie jedna osoba czytająca pomyśli o swoich nadgarstkach i bólu, jaki miała w tej okolicy. Czy to już początek schorzenia, czy też chwilowa niedyspozycja spowodowana długim pisaniem na klawiaturze komputera? Nie ignorujmy objawów od drętwienia, mrowienia po silny ból ręki. Sprawdź i pomyśl czy nie czas na profil... wiecej »