Lista kategorii

Artykuły

Do tej pory, to kobiety musiały zadbać o antykoncepcję, faktem jest, że medycyna wyszła, im naprzeciw i dała duży wybór środków farmakologicznych, ale również inne metody antykoncepcji. Mężczyźni mieli marny wybór prezerwatywa lub stosunek przerywany. Prezerwatywa niestety często pęka, a druga metoda, to raczej nie metoda tylko sposób, ale bardzo zawodny. W końcu jest coś dla ... wiecej »

Wszczepienie sztucznego jądra jest zazwyczaj bardzo przemyślaną decyzją dla mężczyzny. Rak jądra, wrodzone asymetrie lub inne przyczyny mogą być powodem usunięcia jądra. Jeśli nie dzieje się to z przyczyn zdrowotnych, zabieg wykonuję się płacąc z własnej kieszeni. Wszczepienie jądra często odbywa się przy zabiegach głównych np. wycięcie raka jądra. Rekonstrukcja tylko... wiecej »

Wszczepienie sztucznego jądra jest zazwyczaj bardzo przemyślaną decyzją dla mężczyzny. Rak jądra, wrodzone asymetrie lub inne przyczyny mogą być powodem usunięcia jądra. Jeśli nie dzieje się to z przyczyn zdrowotnych, zabieg wykonuję się płacąc z własnej kieszeni. Wszczepienie jądra często odbywa się przy zabiegach głównych np. wycięcie raka jądra. Rekonstrukcja tylko na ... wiecej »