Lista kategorii

Artykuły

Botoks jest coraz częściej stosowanym preparatem w niwelowaniu zmarszczek u mężczyzn. Nie obawiajmy się jego skutków a raczek skupmy na znalezieniu dobrego specjalisty, który w profesjonalny sposób oceni jaką dawkę potrzebuje pacjent i które miejsca w danym przypadku należy ostrzyknąć. Moda na tzw. blaszkę już na szczęście minęła. Teraz zabieg botoxem nadaje twarzy świeżości... wiecej »

Zabiegi dla mężczyzn medycyny estetycznej są coraz częściej w ofercie specjalnie wyróżnione. Zabiegi dla męskiej skóry z uwzględnieniem jej grubości oraz wydzielania dwukrotnie więcej łoju niż u kobiet. Medycyna estetyczna stworzyła dla tej grupy pacjentów zakres zabiegów, które w efekcie końcowym maja na względzie poprawienie i skorygowanie niedoskonałości męskiej urody.... wiecej »

Dr Pasquale Motolese jest nie tylko niezwykłym specjalistą, ale również posiada dar przekonywania nawet najbardziej opornych do zabiegu. Jak wiemy nasi kochani mężczyźni nie są tak chętnymi pacjentami jak kobiety, które dla urody wiele zniosą.... wiecej »