Lista kategorii

Artykuły

Gronkowiec złocisty (MRSA) Staphylococcus-drogi zarażenia, objawy, leczenie oraz profilaktyka 9 maja 2015 Dzień Otwarty w Centrum CyberKnife w Wieliszewie Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Prawa Pacjenta „Rak wolny od bólu” prof. Jerzy Stuhr - społeczny ambasador kampanii Wydarzenie roku 2015 dla lekarzy. XVI Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging 6-8.03 BOHOBOCO w wiosennej kampanii zaciera granice wieku 81-letnią modelką Heleną Norowicz Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej ogłasza Ogólnopolski Konkurs Zdrowie, Medycyna i Farmacja. Depresja. Choroba, która odbiera życie... Najważniejsze informacje o wirusie Ebola (EVD) gorączce krwotocznej Feelbeauty na Targach Size+ w dniu 14.06.2014 r. Przepiękna baśń dla naszych najukochańszych Mam Targi XV Jubileuszowy Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych Warszawa Szczęśliwego Nowego 2014 Roku dla naszych Czytelników, Specjalistów. Życzymy wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2014 Perły Dermatologii Estetycznej 2013

Gronkowiec złocisty to niebezpieczna bakteria, która żyję w warunkach tlenowych i beztlenowych, atakuję ludzi i zwierzęta. Bakteria została po raz pierwszy zidentyfikowana przez lekarza Sir Alexandra Ogston'a mieszkającego w Szkocji. Gronkowiec złocisty nie ma jeszcze niestety wroga w postaci szczepionki. Zagraża przede wszystkim osobom chorym, osłabionym i niestety przebywającym w szp... wiecej »

W ramach Dni Otwartych Funduszy Europejskich, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Centrum Cyberknife. Oto nasza propozycja dla odwiedzających:... wiecej »

Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego „Pro Humanae Vitae” oraz Katedra Prawa Cywilnego Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku serdecznie zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej „Prawa Pacjenta", która odbędzie się w dniach 8 - 9 maja 2015 roku na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku.... wiecej »

Koalicja na Rzecz Walki z Bólem i Fundacja Wygrajmy Zdrowie rozpoczyna ogólnopolską kampanię społeczną pod hasłem „Rak wolny od bólu” walcząc z powszechnie funkcjonującymi stereotypami: „Rak musi boleć”, „Trzeba się przyzwyczaić do bólu”, „Leki opioidowe to narkotyki”. W inicjatywę zaangażował się prof. Jerzy Stuhr - społeczny ambasador kampanii. ... wiecej »

W najbliższy weekend 6-8 marca rozpoczyna się jedna z najciekawszych imprez branżowych dla lekarzy. Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych już XVI raz organizuje Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Anti-Aging oraz Perłową Galę, na której rozdane zostaną po raz X statuetki Pereł Dermatologii.... wiecej »

Możemy być dumni z naszej polskiej marki BOHOBOCO i jej najnowszej kampanii odzieżowej. Zaproszono jako modelkę 81-letnią aktorkę Helenę Norowicz, która wystąpiła wraz z Magdą Jasek modelką BOHOBOCO. Różnica wieku to 60 lat, ale patrząc na zdjęcia z sesji nie możemy wyjść z podziwu dla fotografa Marka Kepinskiego jak zachwycająco uchwycił piękno starszej modelki nic nie ujmuj... wiecej »

Do 23 stycznia br. będą przyjmowane zgłoszenia do konkursu Zdrowie, Medycyna i Farmacja Roku 2014, adresowanego do branży medycznej w całej Polsce. Laureatów w sześciu kategoriach poznamy na przełomie lutego i marca. Gala Finałowa Konkursu zaplanowana jest na luty 2015 r. w siedzibie Polskiej Agencji Prasowej S.A. w Warszawie. ... wiecej »

Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega przed depresją,to choroba na którą choruje co 5 obywatel świata. Depresja doprowadziła już wiele osób do śmierci. Kolejne doniesienia o śmierci znanej i lubianej osoby, której nie powinno nic brakować do szczęścia. Jak jest naprawdę z depresją i co ją powoduje? Ile jest wokół nas osób, które zmagają się z tą chorobą? Czasem jest za pó... wiecej »

Pierwsze doniesienia o pojawieniu się wirusa Ebola dotarły do nas w 1976 roku i dotyczyły dwóch równoczesnych wybuchów epidemii, jeden w wiosce niedaleko rzeki Ebola w Demokratycznej Republice Konga, a drugi na odludziu w Sudanie. Ebola to jedna z najcięższych chorób, która doprowadza do zgonu 90% chorujących. ... wiecej »

Nasz Portal uczestniczy w różnych spotkaniach, targach czy też konferencjach, lubimy wiedzieć więcej, dlatego już jutro będziemy uczestniczyć w pierwszych Targach Size+. Tematyka tych targów skierowana jest do Pań i Panów głównie w rozmiarach powyżej 42+.... wiecej »

Nie wiem jak jest u Was, ale ja z kolejnym rokiem rozumiem moją Mamę bardziej. Dziś jest moją wielką przyjaciółką z którą potrafimy pokłócić się o bzdurę ale również rozmawiać godzinami o wszystkim. Bardziej rozumiem jej obawy sprzed lat i słowa, że jeszcze nie znam życia, które mnie nie raz zaskoczy. Wiem, że zawsze mogę na nią liczyć, wyżalić się czy podzielić szcz... wiecej »

Warszawskie spotkanie Nowoczesna Placówka Medyczna to najważniejsze branżowe wydarzenie dla środowiska medycznego. Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie oraz wykłady znanych i cenionych autorytetów medycyny w Polsce.... wiecej »

sponsorowany

W dniach 7-9 marca 2014 roku, w warszawskim hotelu Marriott odbędzie się piętnasty jubileuszowy Kongres Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Precyzyjnie wyselekcjonowane tematy przedstawiane podczas 3-dniowego spotkania są świetną okazją do zapoznania się z nowościami, ale przede wszystkim do pogłębienia wiedzy i wymiany doświadczeń. ... wiecej »

Szczęśliwego Nowego Roku, Happy New Year, Šťastný Nový rok, Feliz año nuevo, Glückliches Neues Jahr, Bonne Année, Laimingų Naujųjų Metų, Godt nyttår!, Bom ano novo lub Feliz ano novo, Счастливого Нового Года lub С Новым Годом, Gott nytt år, Buon Anno lub Felice Anno Nuovo ... ... wiecej »

Święta Bożego Narodzenia każdemu z nas kojarzą się przede wszystkim z naszym dzieciństwem. Nie każdy ma lub miał je szczęśliwe. W tych szczególnych dniach życzymy Wam spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku 2014 !!! Z tej okazji dedykujemy przepiękną baśń Hansa Christiana Andersena"Dziewczynka z zapałkami" Prawie każdy ją zna, ale nie k... wiecej »

Perły Dermatologii Estetycznej 2013 to już zorganizowany pod egidą Stowarzyszenia Dermatologów Estetycznych na najlepsze produkty stosowane w dziedzinie medycyny estetycznej. Perły Dermatologii Estetycznej to preparaty, które można polecać pacjentom z przekonaniem, że obiecywany przez producenta efekt i skuteczność są potwierdzone głosami Lekarzy - specjalistów z całej Polski.... wiecej »

sponsorowany