Lista kategorii

Artykuły

Chcemy być młodzi jak najdłużej, ale boimy się preparatów, których składniki mogą nas uczulać. Medycyna estetyczna znalazła sposób i to bardzo naturalny, bo zrobiony z naszej krwi-osocze bogatopłytkowe. Jak wygląda zabieg? Jak działa? Jakie są efekty po zabiegu? Czy istnieją przeciwwskazania? ... wiecej »

Botox-toksyna botulinowa zwana również jadem kiełbasianym-działa bardzo silnie, powodując zahamowanie uwalniania acetylocholiny, która ma za zadanie przekazywania impulsów między nerwami i mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów a unerwianymi przez nie mięśniami.... wiecej »

Sportowcy oraz osoby zajmujące się zwiększaniem wydolności organizmu poszukują coraz to nowszych metod by ekstremalnie wykorzystać siłę drzemiącą w ludzkich ciałach. Ozonowanie krwi to nowoczesna metoda z niesamowitym efektem już tego samego dnia. Zastosowanie kuracji seryjnej daje głównie sportowcom niezwykłą poprawę kondycji fizycznej bez żadnych skutków ubocznych! Wiosenna da... wiecej »