Lista kategorii

Artykuły

Zmarszczki ortostatyczne, mimiczne i grawitacyjne. Jak powstają i jak je zminimalizować? Mikrodermabrazja zabiegiem odmładzającym Ozonowanie krwi Znaczenie witaminy C dla skóry

Zmarszczki to nic innego jak zmiany w procesie starzenia, które są widoczne w pierwszej kolejności. Z czasem pojawiają się na całej twarzy począwszy od drobnych zmarszczek powierzchownych przez głębokie a kończąc na głębokich bruzdach. Ich głębokość jest uzależniona od działania mięśni, grawitacji, czynników zewnętrznych, uwarunkowań genetycznych oraz naszego stylu życia.... wiecej »

Mikrodermabrazja jest popularnym zabiegiem, który ma na celu poprawienie syntezy kolagenu, ujędrnienie i regenerację skóry. Bezpieczna i bezbolesna do częstego powtarzania w gabinetach. Nie wymaga od pacjenta szczególnych przygotowań i co ważne można natychmiast wrócić do normalnych codziennych zajęć. Mikrodermabrazja stosowana regularnie poprawia wygląd i jakość skóry oraz jej ko... wiecej »

Ozonowanie krwi

Odwiedzin: 30178

Ozonowanie krwi czyli Ozonoterapia - naturalny sposób na ekstremalną siłę, wydolność i potencję. Zabiegi z wykorzystaniem ozonu w medycynie stosowane są od dawna. Najnowsza, stosowana przez nas formuła zabiegowa stworzona została ok 2 lat temu specjalnie na użytek medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej (anty- aging). Polecamy skorzystanie u certyfikowanego lekarza.... wiecej »

 Podstawową bronią w walce przeciw zniszczeniom dokonywanym w organizmie przez wolne rodniki są antyoksydanty, z których najbardziej znanym i najsilniejszym jest witamina C (kwas l-askorbinowy).  Znaczenie witaminy C w procesach odbudowy i regeneracji skóry jest bezdyskusyjne: 1. Zwiększa syntezę kolagenu 2. Stymuluje fibroblasty 3. Redukuje pozostałości po blizn... wiecej »