Lista kategorii

Artykuły

Wpływ cukru na nasz wygląd Zmarszczki ortostatyczne, mimiczne i grawitacyjne. Jak powstają i jak je zminimalizować? Mikrodermabrazja zabiegiem odmładzającym Ozonowanie krwi Znaczenie witaminy C dla skóry

Każdego dnia słyszymy, jak podstępnie cukier zabieram nam zdrowie, ale czy wiemy, jak wpływa na nasz wygląd? Spożycie cukru wzrosło ostatnie 10 lat do niewyobrażalnych ilości, mamy go wszędzie i nawet jak odstawiamy go w postaci białych kryształków sypanych do napojów to i tak konsumpcja w postaci innych produktów jest bardzo duża i nie do spalenia przy normalnym trybie życia.... wiecej »

Zmarszczki to nic innego jak zmiany w procesie starzenia, które są widoczne w pierwszej kolejności. Z czasem pojawiają się na całej twarzy począwszy od drobnych zmarszczek powierzchownych przez głębokie a kończąc na głębokich bruzdach. Ich głębokość jest uzależniona od działania mięśni, grawitacji, czynników zewnętrznych, uwarunkowań genetycznych oraz naszego stylu życia.... wiecej »

Mikrodermabrazja jest popularnym zabiegiem, który ma na celu poprawienie syntezy kolagenu, ujędrnienie i regenerację skóry. Bezpieczna i bezbolesna do częstego powtarzania w gabinetach. Nie wymaga od pacjenta szczególnych przygotowań i co ważne można natychmiast wrócić do normalnych codziennych zajęć. Mikrodermabrazja stosowana regularnie poprawia wygląd i jakość skóry oraz jej ko... wiecej »

Ozonowanie krwi

Odwiedzin: 30406

Ozonowanie krwi czyli Ozonoterapia - naturalny sposób na ekstremalną siłę, wydolność i potencję. Zabiegi z wykorzystaniem ozonu w medycynie stosowane są od dawna. Najnowsza, stosowana przez nas formuła zabiegowa stworzona została ok 2 lat temu specjalnie na użytek medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej (anty- aging). Polecamy skorzystanie u certyfikowanego lekarza.... wiecej »

 Podstawową bronią w walce przeciw zniszczeniom dokonywanym w organizmie przez wolne rodniki są antyoksydanty, z których najbardziej znanym i najsilniejszym jest witamina C (kwas l-askorbinowy).  Znaczenie witaminy C w procesach odbudowy i regeneracji skóry jest bezdyskusyjne: 1. Zwiększa syntezę kolagenu 2. Stymuluje fibroblasty 3. Redukuje pozostałości po blizn... wiecej »