Lista kategorii

Artykuły

Wpływ cukru na nasz wygląd Osocze bogatopłytkowe z krwi pacjenta najbezpieczniejszym preparatem w medycynie estetycznej Zmarszczki ortostatyczne, mimiczne i grawitacyjne. Jak powstają i jak je zminimalizować? Botox - toksyna botulinowa Mikrodermabrazja zabiegiem odmładzającym Większa wydolność i potencja przez terapię ozonem nie tylko dla sportowców Ozonowanie krwi Znaczenie witaminy C dla skóry Biorewitalizacja - niezawodne zabiegi na poprawę skóry i włosów

Każdego dnia słyszymy, jak podstępnie cukier zabieram nam zdrowie, ale czy wiemy, jak wpływa na nasz wygląd? Spożycie cukru wzrosło ostatnie 10 lat do niewyobrażalnych ilości, mamy go wszędzie i nawet jak odstawiamy go w postaci białych kryształków sypanych do napojów to i tak konsumpcja w postaci innych produktów jest bardzo duża i nie do spalenia przy normalnym trybie życia.... wiecej »

Chcemy być młodzi jak najdłużej, ale boimy się preparatów, których składniki mogą nas uczulać. Medycyna estetyczna znalazła sposób i to bardzo naturalny, bo zrobiony z naszej krwi-osocze bogatopłytkowe. Jak wygląda zabieg? Jak działa? Jakie są efekty po zabiegu? Czy istnieją przeciwwskazania? ... wiecej »

Zmarszczki to nic innego jak zmiany w procesie starzenia, które są widoczne w pierwszej kolejności. Z czasem pojawiają się na całej twarzy począwszy od drobnych zmarszczek powierzchownych przez głębokie a kończąc na głębokich bruzdach. Ich głębokość jest uzależniona od działania mięśni, grawitacji, czynników zewnętrznych, uwarunkowań genetycznych oraz naszego stylu życia.... wiecej »

Botox-toksyna botulinowa zwana również jadem kiełbasianym-działa bardzo silnie, powodując zahamowanie uwalniania acetylocholiny, która ma za zadanie przekazywania impulsów między nerwami i mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów a unerwianymi przez nie mięśniami.... wiecej »

Mikrodermabrazja jest popularnym zabiegiem, który ma na celu poprawienie syntezy kolagenu, ujędrnienie i regenerację skóry. Bezpieczna i bezbolesna do częstego powtarzania w gabinetach. Nie wymaga od pacjenta szczególnych przygotowań i co ważne można natychmiast wrócić do normalnych codziennych zajęć. Mikrodermabrazja stosowana regularnie poprawia wygląd i jakość skóry oraz jej ko... wiecej »

Sportowcy oraz osoby zajmujące się zwiększaniem wydolności organizmu poszukują coraz to nowszych metod by ekstremalnie wykorzystać siłę drzemiącą w ludzkich ciałach. Ozonowanie krwi to nowoczesna metoda z niesamowitym efektem już tego samego dnia. Zastosowanie kuracji seryjnej daje głównie sportowcom niezwykłą poprawę kondycji fizycznej bez żadnych skutków ubocznych! Wiosenna da... wiecej »

Ozonowanie krwi

Odwiedzin: 30406

Ozonowanie krwi czyli Ozonoterapia - naturalny sposób na ekstremalną siłę, wydolność i potencję. Zabiegi z wykorzystaniem ozonu w medycynie stosowane są od dawna. Najnowsza, stosowana przez nas formuła zabiegowa stworzona została ok 2 lat temu specjalnie na użytek medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej (anty- aging). Polecamy skorzystanie u certyfikowanego lekarza.... wiecej »

 Podstawową bronią w walce przeciw zniszczeniom dokonywanym w organizmie przez wolne rodniki są antyoksydanty, z których najbardziej znanym i najsilniejszym jest witamina C (kwas l-askorbinowy).  Znaczenie witaminy C w procesach odbudowy i regeneracji skóry jest bezdyskusyjne: 1. Zwiększa syntezę kolagenu 2. Stymuluje fibroblasty 3. Redukuje pozostałości po blizn... wiecej »

Organem najbardziej zdradzającym oznaki upływu czasu jest skóra, a przede wszystkim ob­szary zawsze widoczne: twarz, szyja, dekolt i dłonie. Biorewitalizacja skóry należy do zabiegów coraz częściej stosowanych w medycynie este­tycznej. Jest to zabieg ambulatoryjny, który nie wymaga od pacjenta wyłączenia z życia codzien­nego.... wiecej »

sponsorowany