Lista kategorii

Artykuły

Czas na walkę z przebarwieniami posłonecznymi. Zabiegi na przebarwienia są skuteczne? Perły dermatologii 2014 nagroda Stowarzyszenia Lekarzy dermatologów Estetycznych Skóra wrażliwa nie oznacza alergii, ale obniżenie progu tolerancji na różne bodźce Sucha skóra początkiem problemów z cerą

Nie myślimy jeszcze o jesieni, słońce, plaża i wakacje to czas, kiedy tracimy czujność i, pomimo że każdy z nas wie o tym, jakie skutki pozostawia słońce, niestety folgujemy sobie i cieszymy opalenizną. Jednak wielkim krokami nadchodzi czas na walkę z przebarwieniami, które będą z dnia na dzień pokazywać naszą niekonsekwencję w postanowieniach, że w tym roku zadbamy o ciało. ... wiecej »

X Edycja Konkursu Perły Dermatologii Estetycznej 2014 Wyniki głosowania lekarzy na najlepsze, najbardziej bezpieczne i sprawdzone produkty stosowane w dermatologii estetycznej. ... wiecej »

Skóra wrażliwa często mylona jest z objawami alergii. Efekty mogą być podobne, ale bodźce przyczyniające się do ich powstania nie są uznawane powszechnie za alergeny. Jak reaguje skóra wrażliwa na te drażniące czynniki? O czym należy pamiętać by nie narażać się na czasem nieładnie wyglądające efekty podrażnienia? Podamy zasady o których warto pamiętać i wskazówki co robi... wiecej »

Sucha skóra spotykana jest w każdym wieku u człowieka, ale nie zawsze jest ona spowodowana chwilowym problemem, niekiedy jest wynikiem długotrwałych problemów ze zdrowiem. Dermatolog jest specjalistą, który potrafi zdiagnozować przyczynę problemu z suchą skórą i pomóc ją wyleczyć. Kiedy zauważysz u siebie nasilony problem nie zwlekaj z wizytą u specjalisty by jak najszybciej okre... wiecej »