Lista kategorii

Artykuły

Fibryna bogatopłytkowa w medycynie estetycznej Nici hialuronowe rewolucjonizują medycynę estetyczną Terapia bólu i rehabiltacja pourazowa aparatem Algonix firmy Medilab Miękki lifting czyli kwas hialuronowy kontra skalpel Mezoporacja jeśli boisz się igieł a chcesz mieć piękną twarz Intraceuticals -terapia tlenem hiperbarycznym. Rewelacyjny efekt ! Mezoterapia. Cudowne zastrzyki młodości Kriolipoliza. Zimnem w tkankę tłuszczową i po kłopocie Mezoterapia bezigłowa Solaria kolagenowe - kolagenowa terapia świetlna Intralipoterapia. Niechirurgiczna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Aqualyx AQUALYX Intralipoterapia

Medycyna estetyczna to jedna z najszybciej rozwijających się gałęzi medycyny. Różnorodność zabiegów, jaką oferują gabinety medycyny estetycznej, jest powalająca i jak widać raczej, nic nie wskazuje, by mogło być inaczej. Jedną z najnowszych metod jest technika PRF (Platelet Rich Fibrin), czyli fibryna bogatopłytkowa.... wiecej »

Nici hialuronowe to wielki przełom w zabiegach estetycznych? Jak bardzo medycyna estetyczna zmieniła się w ostatniej dekadzie, każdy, to widzi i jest to bardzo namacalne. Zabiegi nie są już zarezerwowane dla osób bogatych i celebrytów.... wiecej »

Terapia bólu i rehabilitacja pourazowa to jedne z najczęściej wyszukiwanych fraz w wyszukiwarkach przez pacjentów borykających się z przewlekłymi bólami oraz szukających pomocy po urazach wszelkiego pochodzenia. Firma Medilab wyszła naprzeciw tym oczekiwaniom z urządzeniem Algonix, które jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem biocybernetycznym przeznaczonym do terapii bólu i ... wiecej »

sponsorowany

Miękki lifting to najnowocześniejsza metoda bardzo precyzyjnego modelowania owalu twarzy, umożliwiająca uzyskanie efektu podobnego do liftingu chirurgicznego skóry. Zmiany w postaci opadających policzków, pogłębionych bruzd nosowo-wargowych, opadanie kącików ust i zmniejszenie brody są typowe dla naturalnego procesu starzenia się skóry, który zaczyna się między 35-40 rokiem życ... wiecej »

Mezoporacja bezigłowa to nowoczesna, nieinwazyjna metoda wprowadzania w głąb skóry naszej preparatów, leków i dermokosmetyków. Kiedy boisz się igły to metoda idealna, by poddać się zabiegom, które wygładzą zmarszczki i przywrócą blask zmęczonej skórze.... wiecej »

Medycyna estetyczna wykorzystuje dobrodziejstwa naukowców. Intraceuticals zabieg, który odmładza, odświeża oraz usuwa oznaki zmęczenia, starzenia korzystając z technologi hiperbarycznego tlenu. Bezbolesny zabieg cieszy się niezwykłym powodzeniem. Wiele światowych sław korzysta systematycznie z zabiegu Intraceuticals, ciesząc się z rewelacyjnych rezultatów.... wiecej »

Mezoterapia to metoda wykorzystywana w medycynie do leczenia różnych schorzeń. Początkowo stosowana była do leczenia: migreny, żylaków. Od lat 70 przeżywa swój powrót i jest wykorzystywana w medycynie estetycznej i dermatologii. Mezoterapia jest niechirurgiczną metodą poprawiania wyglądu skóry, jej odmładzania, w leczeniu cellulitu, rozstępów także w leczeniu łysienia.... wiecej »

Kriolipoliza jest nowością w likwidacji komórek tłuszczowych. Zamrażanie działa tylko na tkankę tłuszczową co powoduje obumieranie komórek. Jeśli jesteś gotowa na godzinny zabieg i umiesz być cierpliwą pacjentką, to kriolipoliza jest dla ciebie. Zima sprzyja odkładaniu tłuszczyku, ale już niebawem wiosna i pomyślmy o pięknym wyglądzie. Pierwszym krokiem niech będzie kriolipol... wiecej »

Mezoterapia bezigłowa

Odwiedzin: 26655

Mezoterapia bezigłowa to alternatywa dla mezoterapii igłowej i dla tych którzy boja się zastrzyków. Specjalne koktajle podawane podczas serii zabiegu dają efekty redukcji zmarszczek, cellulitu, odświeżania cery oraz napięcia skóry. Mezoterapia bezigłowa w połączeniu z innymi zabiegami jak np. mikrodermabrazji zwiększa efektywność zabiegów oraz przedłuża ich działanie. ... wiecej »

Chcemy być piękne....i to przez długi czas! Dlatego próbujemy i eksperymentujemy z różnymi kosmetykami, oczywiście medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna pomaga nam w utrzymywaniu młodości. ... wiecej »

Intralipoterapia jest właśnie metodą, która jest ratunkiem dla osób borykających się z miejscowym otłuszczeniem ciała. To sposób dla ludzi niemających dużej nadwagi, lecz tylko chcących skorygować swoją figurę. Nie jest to alternatywa dla liposukcji, która jest metodą bardzo inwazyjną, ale jedyną likwidującą większą ilość tkanki tłuszczowej.... wiecej »

sponsorowany

  Niechirurgiczne pozbywanie się miejscowego nadmiaru tkanki tłuszczowej - nowe możliwości, nowe metody, bezpieczniejsze preparaty. Nagłe pojawienie się w praktyce medycyny estetycznej roztworów fosfatydylocholiny i deoksycholanu sodu (PPC-SO), silnie zmieniło techniczne podejście do możliwości terapeutycznych w niechirurgicznych zabiegach miejscowych otłuszczeń... wiecej »

sponsorowany