Lista kategorii

Artykuły

Peelingi medyczne w leczeniu niedoskonałości skóry. Kto może je wykonywać? Przeciwwskazania do peelingów chemicznych Peeling migdałowy idealny na przebarwienia, tradzik i gładką skórę bez zmarszczek! Peelingi w dążeniu do pięknej skóry.  Podstawowe  informacje dla początkującego pacjenta.

Peelingi medyczne mają za zadanie uszkodzić skórę, ale pod ścisłą kontrolą specjalisty w celu złuszczenia naskórka lub skóry właściwej. W następstwie dochodzi do regeneracji skóry i poprawy jej wyglądu oraz stanu. Czy istnieją przeciwwskazania do zabiegu? Jak dzielimy peelingi medyczne? Jak się przygotować? Kiedy i jaki efekt?... wiecej »

Peelingi chemiczne to najczęstsze zabiegi w gabinetach dermatologów i lekarzy medycyny estetycznej. Uznane za najbezpieczniejsze, a zarazem skuteczne są stosowane w przypadku wielu defektów skóry. Złuszczanie, odświeżanie cery z jej widoczną regeneracją napędzają gabinetom pacjentów, dla których odmłodzenie i zmniejszenie zmarszczek bez inwazyjnych zabiegów jest bardzo ważne.... wiecej »

Peeling migdałowy jest wspaniałą alternatywą na plamy, fotostarzenie skóry. Już po pierwszym zabiegu widoczny jest efekt poprawienia kondycji skóry. Jest również jednym z nielicznych peelingów, po którym pacjentka może zrobić sobie delikatny makijaż i wrócić do pracy bez obawy, że jej twarz jest napuchnięta lub silnie zaczerwieniona. Polecamy peeling migdałowy osobom z bardzo wr... wiecej »

Na co dzień słyszymy o peelingach, ale czy coś na ich temat wiemy ? Oczywiście omówimy temat pod kątem peelingów, których nie możesz kupić w drogerii. Preparaty, którymi się zajmiemy, są to specjalistyczne produkty, dostępne tylko dla specjalistów po odpowiednich przeszkoleniach. ... wiecej »