Lista kategorii

Artykuły

Botoks dobrze i źle wykonany. Na co zwrócić uwagę przed zabiegiem? Migrena-uciążliwy ból głowy leczony toksyną botulinową (botoxem) Toksyna botulinowa (botox) pomaga zapobiegać łysieniu Jad kiełbasiany czyli toksyna botulinowa w walce ze zmarszczkami Kwas hialuronowy w preparatach odmładzających twarz Botoks - toksyna botulinowa. Najważniejsze informacje, przygotowanie oraz ewentualne powikłania Restylane- naturalny wypełniacz

Botoks to substancja, którą wykorzystują specjaliści medycyny estetycznej i podpowiadamy kolejny raz, że mogą ją wstrzykiwać pacjentom tylko lekarze i nikt więcej! Jeśli chcesz się poddać zabiegowi u innej osoby, to odradzamy. Dlaczego? Po pierwsze jest to lek, czyli produkt leczniczy, który nie ma prawa znaleźć się w rękach niepowołanych osób. ... wiecej »

Botoks ma coraz szersze zastosowanie w medycynie. Osobom z uporczywymi bólami migrenowymi polecamy kurację botoksem. Szybki zabieg i wielka ulga czasem po jednorazowym spotkaniu ze specjalistą. Przed kuracją botoksem sprawdź, czy lekarz posiada odpowiedni certyfikat uprawniający go do zabiegu. Preparat jest niebezpieczną substancją w rękach nieodpowiedniej osoby bez przeszkolenia! ... wiecej »

Botox niweluje zmarszczki, pomaga w leczeniu bóli migrenowych, leczy nadmierną potliwość, w stomatologii leczy bruksizm i zdawałoby się, że to wszystko... W Stanach Zjednoczonych przypadkowo lekarz medycyny estetycznej odkrył wspaniałe możliwości botoxu w przypadku-łysienia. ... wiecej »

Botox jest najbardziej popularnym preparatem w medycynie estetycznej w walce ze zmarszczkami. Paraliżuje na kilkanaście tygodni pracę mięśni, co w efekcie daję spłycenie już istniejących zmarszczek lub zniwelowanie dopiero powstających. Jest często stosowany by znieść wyrazistą mimikę twarzy. Często stosuję się go również profilaktycznie by wyeliminować brzydkie nawyki mimiczn... wiecej »

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim ciele, głównie w skórze. Jego główną cechą jest wiązanie wody, dzięki temu utrzymuje się stałe nawodnienie tkanek. Stanowi on jeden z głównych składników ekskluzywnych środków farmaceutycznych. ... wiecej »

Botoks-Toksyna botulinowa zwana również jadem kiełbasianym - działa bardzo silnie, powodując zahamowanie uwalniania acetylocholiny, która ma za zadanie przekazywania impulsów między nerwami i mięśniami. Toksyna botulinowa działa poprzez blokowanie połączeń między zakończeniami nerwów a unerwianymi przez nie mięśniami. Czy powikłania są możliwe, a jeśli to, czy ustąpią samo... wiecej »

Restylane - to najbardziej naturalny preparat wchłaniany na bazie kwasu hialuronowego. Proces wchłaniania wody trwa długo, ponieważ żel uwalnia kwas hialuronowy stopniowo. Efekt to młody, jędrny wygląd skóry, utrzymuje się od kilku do kilkunastu miesięcy.... wiecej »