Lista kategorii

Artykuły

Co o powiększaniu ust powinnaś wiedzieć? Kiedy powiększanie ust jest najlepszym pomysłem? Medycyna estetyczna i jej zabiegi na korekcję ust. Zadbaj o usta po korekcji Przygotowanie do zabiegu korekcji ust

Dziś powiększanie ust kojarzy nam się głównie z zastrzykami. Jest to sposób mało bolesny pomimo zastosowania igły i potrzeby wbicia jej w usta. Aby znieść ból lekarze stosują często maść dentystyczną. Niweluje ona odczuwanie momentu wstrzykiwania preparatu w usta.... wiecej »

Powiększanie ust jest najczęstszym zabiegiem w medycynie estetycznej. Wiele kobiet nie chce się do niego przyznać, ale wystarczy spojrzeć na fotografie sprzed kilku lat i widzimy wielką różnicę. Dziś preparaty dostępne na rynku medycznym dają wiele możliwości wymagającym pacjentom. Można skorygować nie tylko ich wielkość, ale kształt lub delikatnie odświeżyć ich wygląd.... wiecej »

Powiększyłaś usta albo poprawiłaś ich kształt, a może masz wreszcie upragnione łuki Kupidyna nad ustami? Jesteś już po zabiegu. Jak teraz zadbać o usta, by cieszyć się jak najdłużej od pierwszych chwil pięknym efektem zabiegu? Pamiętaj, że zabieg to nie tylko wstrzykiwanie preparatu, ale i przygotowanie do niego, jak i również słuchanie zaleceń lekarza. ... wiecej »

Powiększenie ust jest już powszechnym zabiegiem. Panie szukają okazji, by trafić na promocje, która nie zawsze wychodzi im na zdrowie. Sprawdzając ceny, prosimy zweryfikować specjalistę i jego certyfikaty. Następnie należy zapytać o przygotowanie do zabiegu, by nie być rozczarowaną, kiedy lekarz nas odeśle do domu np. z powodu opryszczki.... wiecej »