Lista kategorii

Artykuły

Ładny brzuch . . . marzenie wielu kobiet! Dr n.med. Wojciech Chiciak Poznań Cięcie i jego długość w plastyce brzucha-abdominoplastyce Naturalne powikłania po plastyce brzucha, które mogą się przydarzyć Plastyka brzucha i klasyfikacja do operacji. Sprawdź czy to zabieg dla ciebie Abdominoplastyka czyli zabieg plastyki brzucha

Zadbany brzuch, z gładką, pozbawioną rozstępów skórą jest powodem do dumy niejednej kobiety. Niestety, życie niesie ze sobą różne problemy związane z ta okolicą ciała. Oczekiwanie na nowego gościa w rodzinie niejednokrotnie wiąże się z tym że rozciągnięta przez płód skóra „ pęka „... wiecej »

sponsorowany

Plastyka brzucha jest zbawiennym zabiegiem u pacjentów, którzy mają rozciągniętą skórę powłok brzusznych, wiotkie mięśnie. Kobiety po porodach to główni pacjenci chirurgów plastycznych, ale wymodelowany brzuch daje niesamowity efekt końcowy zachęca nie tylko panie do operacji. Znajdź doświadczonego chirurga plastycznego, sprawdź jego wyniki pracy w podobnych przypadkach i zastan... wiecej »

Często nie zdajemy sobie sprawy decydując się na plastykę brzucha jakie powikłania niesie za sobą ten zabieg chirurgii plastycznej. Naturalne powikłania po Abdominoplastyce możemy porównać do innych po zabiegach chirurgicznych. Plastyka brzucha niesie za sobą przede wszystkim poprawę wizualną powierzchni brzusznej. ... wiecej »

Abdominoplasty czyli plastyka brzucha jest najczęściej wykonywaną operacją przez doświadczonych chirurgów plastyków. Ma przede wszystkim na celu ukształtowanie ładnego konturu brzucha, likwidacja nadmiernej wiotkości skóry oraz mięśni i często usunięcie tkanki tłuszczowej. Operacja brzucha jest zbawienna zwłaszcza dla kobiet po ciążach... wiecej »

Abdominoplastyka jest częstym zabiegiem chirugii plastycznej. Plastyka brzucha niesie za sobą wspaniale efekty wizualne, ale trzeba pamiętać o rzadkich, ale występujących powikłaniach. Skupmy się jednak na samym zabiegu i zagadnieniach dotyczących przygotowania, zabiegu oraz czasu rekonwalescencji. Cierpisz z powodu brzydkiego brzucha po ciąży, znacznym odchudzaniu gdzie pozostał nadmi... wiecej »