Lista kategorii

Artykuły

10 cennych wskazówek przed liftingiem twarzy Lifting twarzy. Rozmowa z dr. Pawłem Niemkiewiczem specjalistą chirurgii plastycznej Kiedy myśleć o face liftingu? Wskazania, przeciwskazania, przebieg zabiegu i rekonwalescncja Lipofilling.Wypełnienie twarzy własnym tłuszczem

Rozsądna decyzja o liftingu twarzy zaczyna kiełkować po 40 roku życia i po wielu konsultacjach ze specjalistami chirurgii plastycznej pragniemy donieść, że to nie jest za wcześnie. Zbyt późno wykonany zabieg może nie przynieść tak wspaniałych efektów, ale mimo wszystko zależy to od stanu naszej skóry i od tego jaki styl życia prowadziliśmy. Wszystko zostaje wypisane na naszej tw... wiecej »

Lifting twarzy to jednej z najważniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów w obrębie twarzy. Na wstępie przypominamy, że operacje plastyczne i to wszystkie powinny być wykonywane przez chirurga, który posiada specjalizację chirurgii plastycznej, by pacjent nie musiał martwić się o estetyczny efekt zabiegu. Rozmawiamy z dr. Pawłem Niemkiewiczem specjalistą chirurgii plastycznej z... wiecej »

Lifting twarzy wskazany jest już u 40 latków, ale kiedy należy go wykonać i czy jest wskazany w danym przypadku, określa specjalista chirurgii plastycznej. Ocenia stan skóry, mięśni oraz bierze pod uwagę nasz wiek. Nadmiar skóry i silne zwiotczenie mięśni twarzy, szyi są wyznacznikiem dla chirurga. Im szybciej uchwycimy moment, kiedy należy poddać się liftingowi, tym lepszy efekt o... wiecej »

Lipofilling - to metoda modelowania twarzy, która może przywrócić jej ładny kształt i młodszy wygląd. Zabieg jest techniką chirurgiczną i wykonuje się ją na bloku operacyjnym ,w znieczuleniu miejscowym i ogólnym. ... wiecej »