Lista kategorii

Artykuły

Lifting twarzy to jednej z najważniejszych i najczęściej wykonywanych zabiegów w obrębie twarzy. Na wstępie przypominamy, że operacje plastyczne i to wszystkie powinny być wykonywane przez chirurga, który posiada specjalizację chirurgii plastycznej, by pacjent nie musiał martwić się o estetyczny efekt zabiegu. Rozmawiamy z dr. Pawłem Niemkiewiczem specjalistą chirurgii plastycznej z... wiecej »

Lifting twarzy wskazany jest już u 40 latków, ale kiedy należy go wykonać i czy jest wskazany w danym przypadku, określa specjalista chirurgii plastycznej. Ocenia stan skóry, mięśni oraz bierze pod uwagę nasz wiek. Nadmiar skóry i silne zwiotczenie mięśni twarzy, szyi są wyznacznikiem dla chirurga. Im szybciej uchwycimy moment, kiedy należy poddać się liftingowi, tym lepszy efekt o... wiecej »

Lipofilling - to metoda modelowania twarzy, która może przywrócić jej ładny kształt i młodszy wygląd. Zabieg jest techniką chirurgiczną i wykonuje się ją na bloku operacyjnym ,w znieczuleniu miejscowym i ogólnym. ... wiecej »