Lista kategorii

Artykuły

Plastyka powiek (korekta powiek) umożliwia pacjentom poprawić wygląd przez chirurgiczne skorygowanie dolnej i górnej okolicy oczu. Zabieg plastyki powiek przeprowadza chirurg plastyk, który ocenia stan skóry, anatomiczne predyspozycje oraz bada okolicę oczodołu, by osiągnąć jak najlepszy efekt końcowy plastyki powiek. Nie zawsze jednak zabieg kończy się powodzeniem i następują powi... wiecej »

Pacjenci najbardziej obawiają się blizn, ale w plastyce powiek są one ukryte w naturalnych zgięciach. Najważniejsze to wybranie chirurga plastyka i udanie się na konsultacje na której wszystkiego się dowiem o swoim stanie powiek i możliwościach chirurgi plastycznej w danym przypadku. ... wiecej »

Zmiana kształtu oczu

Odwiedzin: 29580

Kształt oczu jest możliwy do zmiany? Nie ma identycznego spojrzenia, ale nie każdy jest z niego zadowolony. Istnieje możliwość zmiany, ale o tym decyduje chirurg plastyczny. Na konsultacji zapada decyzja czy wystarczy poprawić dolne powieki czy górne, ale również przedstawiane są ewentualne powikłania jakie mogą wystąpić po korekcji. Przemyśl wszystko dokładnie.... wiecej »