Lista kategorii

Artykuły

Latanie samolotem po powiększeniu piersi. Fakty i mity Zalecenia dla pacjentek po powiększaniu piersi implantami Na co zwrócić uwagę nabywając pierwszy biustonosz po operacji piersi ? Jaki biustonosz po zabiegu korekcji piersi? Powiększenie, pomniejszenie czy podniesienie.

Operacje powiększania piersi wykonuje się za pomocą wkładek silikonowych, również wkładkami wypełnionymi solą fizjologiczną. Nie tylko strachu przed bólem po operacji, czy też samej rekonwalescencji pacjentka obawia się, ale również samej podróży powrotnej do domu.... wiecej »

Powiększanie piersi jest operacją plastyczną polegającą na osadzeniu implantu piersi w specjalnie wypreparowanej kieszeni pod gruczołem lub pod mięśniem. Każda metoda niesie za sobą wiele zaleceń po operacyjnych dla pacjentek. Przy wypisie każda z nich dostaje listę, ale nie zawsze w euforii nowego wyglądu pamiętamy co robić. Przypominamy pacjentką po powiększaniu piersi na co co... wiecej »

Biustonosz po operacji piersi jest najważniejszym elementem w rekonwalescencji. Jaki rozmiar, fason, materiał i wiele innych pytań zadaje pacjentka lekarzowi, który w swoich zaleceniach po zabiegowych musi odpowiedzieć by efekt korekcji był taki jak wcześniej ustalono. Biustonosz odgrywa najważniejszą rolę i jest jak opatrunek podtrzymujący piersi do czasu całkowitego wygojenia oraz u... wiecej »

Biustonosz po zabiegu na piersiach jest ważny? Oczywiście stosowanie się do zaleceń lekarskich. Bielizna pooperacyjna jest jednym z najważniejszych punktów do przestrzegania. Nie ważne czy to po zabiegu mastopexii czy powiększenia implantami piersi. Biustonosz ma w tym momencie najważniejszą funkcje do wykonania.Czy pacjentki wiedzą jak go dobrać i na co zwrócić uwagę w jego wyborze... wiecej »