Lista kategorii

Artykuły

5 wskazówek jak dobrać rozmiar implantów i nie żałować swojej decyzji o operacji powiększenia piersi Dobór rozmiaru implantu piersi. Na czym polega, kto podejmuje ostateczną decyzję i na co zwrócić uwagę? Chcesz wiedzieć co wpływa na ostateczny wynik operacji powiększania piersi implantami ? Jesteś (nie)idealną pacjentką do zabiegu powiększania piersi implantami Dobieranie implantu piersi przez chirurga plastyka. Rodzaj, wielkość, wypełnienie implantu Rodzaj cięcia przy powiększaniu piersi implantami. Pod pachą, pod piersią lub wokół otoczki Implanty piersi nie tylko do powiększania biustu. Rekonstrukcja, korekcje asymetrii, mastopeksja

Dla pacjentki, która zdecydowała się na operację piersi (powiększanie piersi implantami) wyznaczenie terminu zabiegu to tylko początek ciężkiej drogi do przebycia. Zaczyna się zbieranie istotnych informacji, a te znajdują niestety głównie na forach internetowych, które nie zawsze przynoszą przyszłym pacjentkom korzyści. Pierwszym problemem dla pacjentki jest wybór rozmiaru implant... wiecej »

Jak się dobiera implanty piersi? Czy zdać się na specjalistę i jego doświadczenie? Czy sama mogę zadecydować jaką wielkość implantów chcę mieć? Wiele pytań zadają nam przyszłe pacjentki a jeszcze więcej otrzymują chirurdzy plastycy? Odpowiednio dobrany rozmiar to satysfakcja dla pacjentki na lata i nie warto zdawać się na doradców z for internetowych, bo to indywidualna sprawa... wiecej »

Powiększenie piersi implantami jest bardzo częstym zabiegiem, na jaki zgłaszają się kobiety. Nikt na początku nie myśli o tym, że na efekt trzeba dość długo poczekać i rzetelnie wypełniać zalecenia chirurga plastycznego.... wiecej »

Każda pacjentka decydując się na powiększanie piersi implantami idąc na konsultacje ma już swoje wyobrażenie co do przyszłego "nowego" biustu. Niestety nie zawsze marzenia i wizje idą w parze z możliwościami i predyspozycjami ciała pacjentki. Chirurg plastyk musi dokładnie ocenić stan piersi jak i dobrać jak najlepszą metodę powiększenia lub wypełnienia oraz sprostać niektórym... wiecej »

Jak chirurg plastyczny dobiera rozmiar implantu piersi? Oddając się w ręce lekarza musimy mu zaufać, powiedzieć jakie mamy oczekiwania co do efektu powiększania piersi. Implanty piersi muszą pasować do naszej sylwetki oraz predyspozycji naszego ciała. Nie zawsze marzenia zostają spełnione, ale chirurg plastyk zawsze ma na względzie nasze zadowolenie i efekt operacji powiększania piers... wiecej »

Cięcie przy powiększaniu piersi jest miejscem przez które chirurg plastyk wprowadza implant silikonowy. Cięcie pod piersią, pod pachą czy wokół otoczki? Chirurg plastyk dobiera cięcie do predyspozycji naszego ciała i rozmiaru wprowadzanego implantu. Miejsce cięcia to również blizna na długie lata, więc dobrze się zastanów czy jesteś w stanie znieść jej widok. Blizna po cięciu ... wiecej »

Implanty piersi są używane przy korekcjach biustu. Nie tylko powiększanie piersi, ale zabieg korekcji asymetrii, rekonstrukcji oraz przy mastopexi stosuję się wkładkę silikonową. Powiększanie piersi jest najczęstszą operacja chirurgii plastycznej podczas której chirurg plastyk wszczepia implanty silikonowe piersi. Dobór implantów, rodzaj oraz metodę ich umieszczania omawia pacjentka... wiecej »