Lista kategorii

Artykuły

Jak hormony działają na kobiece piersi? Samokotrola piersi to twój obowiązek. Nie wpędzaj się do grobu ! Defekty naturalnych piersi cz. II Warto wiedzieć jakie masz przed podjęciem decyzji o zabiegu! Cięcia przy powiększaniu piersi implantami. Pod piersią, pod pachą lub wokół otoczki. Ból po operacji powiększania piersi nie jest powikłaniem po zabiegu. Czy jest do wytrzymania? Nie zaniedbuj nawet łagodnych zmian w piersiach. Gruczolakowłókniak (fibroadenoma) Defekty naturalnych piersi cz.I Co doprowadza do myśli o operacji piersi? Jak są zbudowane kobiece piersi?

Hormony najsilniej działają na kobiece piersi podczas trwania ciąży, wpływając na ich kształt, co bardzo cieszy prawie każdą panią. Hormony mają wielkie oddziaływanie na kobiecie piersi przez całe jej życie. ... wiecej »

Samodzielne badanie piersi należy wykonywać, począwszy od 25 roku życia, raz w miesiącu, najlepiej tydzień po miesiączce, gdy piersi nie są wrażliwe lub obrzmiałe. Kobiety, które przeszły okres przekwitania powinny wykonywać badanie w te same dni każdego miesiąca.Samokontorla piersi jest ważna !!! Wiele kobiet, które zanidbały badanie piersi przypłaciły to swoim życiem. Postaw... wiecej »

Operacje piersi są najczęściej związane z naturalnymi defektami piersi. Powiększanie piersi, zmniejszanie (mastopexia lub inaczej nazywana redukcją, pomniejszaniem piersi) to efekt doszukania się pacjentki w swoich piersiach czegoś co im przeszkadza w ich wyglądzie. Nie zawsze defekty piersi można skorygować operacją plastyczną, czasem trzeba po prostu nauczyć się z nimi żyć i za... wiecej »

Przed zabiegiem powiększania piersi omawiamy z lekarzem na konsultacji miejsce nacięcia. Przede wszystkim lekarz wyjaśnia nam jakie jest w naszym przypadku najlepsze. Często zdarza się że tą kwestie pozostawia nam specjalista do rozpatrzenia samej. Po porostu wiele pań słyszy, że w jej przypadku każde cięcie będzie dobrym wyborem. Co wtedy wybrać? ... wiecej »

Ból po operacji piersi jest jednym z dylematów pacjentek. Strach przed bólem jest paraliżujący i nie jedną pacjentkę doprowadza do mdłości na samą myśl. Czy jest aż tak strasznie? Czy ból jest powikłaniem, czy następstwem operacji powiększania piersi?... wiecej »

Każda z nas badając sama swoje piersi ma zawsze nadzieje, że wszelkie zmiany nie będą jej dotyczyć. Życzymy wszystkim panią zdrowia, ale i zdrowego podejścia do swojego ciała. Kiedy jednak wyczujecie zmianę to natychmiast zgłoś się do specjalisty. Nie lekceważ swojego zycia. Nie zawsze diabeł taki straszny... ale jednak do każdej wybadanej zmiany podejdź poważnie i nie zwlekaj ... wiecej »

Operacje piersi są często efektem występowania defektów biustu. Większość z nich jest dla nas do zaakceptowania. Możemy je maskować, usuwać albo po prostu się nimi nie przejmować. Jednak jest kilka, które doprowadzają do myśli o korekcjach piersi przy pomocy chirurgii plastycznej. Zrobiliśmy mały wykaz defektów kobiecych piersi. Maja podłoże naturalne, wrodzone oraz w czynnika... wiecej »

Anatomia kobiecych piersi powinna być znana każdej z nas. Przede wszystkim dlatego by nie dać się oszukać reklamą, które obiecują powiększenie biustu. Świadomość naszego ciała wpływa na styl życia, jaki prowadzimy, a co za tym idzie wybory sposobów pielęgnacji piersi oraz zabiegów, jakim je poddajemy. Kobiece piersi są cudem danym przez naturę, ale łatwo stracić ich piękno n... wiecej »